Kimbo Aroma Gold 1 kg

Rating: нема рејтинг.
1 кг зрна

With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
  • Производител Kimbo
1299,00 ден
1680,38 ден

Опис

Одличен бленд од 100% кафе Арабика.

Темно печено со интензитет 9 од 13 степени.

Се карактеризира со силна арома, изразена сладкост, мек вкус и деликатна киселост.

Пакување 1 кг зрна

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.