Kimbo Aroma Gold 250 gr

Rating: нема рејтинг.
250 гр зрна

With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
  • Производител Kimbo
349,00 ден
447,28 ден

Опис

Одличен бленд од 100% кафе Арабика.

Темно печено со интензитет 9 од 13 степени.

Се карактеризира со силна арома, изразена сладкост, мек вкус и деликатна киселост.

Пакување 250 гр зрна

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.