Kimbo Intenso 500gr

Rating: нема рејтинг.
500 гр пакување

With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
  • Производител Kimbo
500,00 ден
671,48 ден

Опис

Кимбо Арома Интенсо е добиено од избор на најдобри сорти на Арабика и Робуста, има јак интезитет 12 од скала до 13, темно печено.

Се карактеризира со јака и специфична арома, примеси на чоколада и поседува пикантна сладкост.

Доаѓа во транспортни опции од 250 гр, 500 гр и 1 кг.

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.