Kimbo Napoletano 250 gr

Rating: нема рејтинг.
250 гр кеса

With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
  • Производител Kimbo
299,00 ден
391,23 ден

Опис

Добро како еспресото кое ќе го пиете во најдобрите барови.

Наполетано е вистинското кафе на Кимбо, произведено по оригиналната рецептура на печење во Наполи.

Се карактеризира со јачина 10 од 13 степени, темно печење.

250 гр пакување

 

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.