Kimbo Napoletano 1 kg

Rating: нема рејтинг.
1 кг кеса

With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
  • Производител Kimbo
1199,00 ден
1568,28 ден

Опис

Добро како еспресото кое ќе го пиете во најдобрите барови.

Наполетано е вистинското кафе на Кимбо, произведено по оригиналната рецептура на печење во Наполи.

Се карактеризира со јачина 10 од 13 степени, темно печење.

1 кг пакување.

 

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.