KIMBO CAPPUCINO CUP

Rating: 5/5

Kimbo голма шоља за капучино со чинија


With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
  • Производител Kimbo

Опис

Голема шоља за капучино со тацна.

Пакување по 6 во сет.

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.