KIMBO ESPRESSO CUP AND SAUCER

Rating: 4/5

Kimbo еспресо шоља и чинија


With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
  • Производител Kimbo

Опис

Ексклузивна колекција на тенок и модерен дизајн со природна елеганција на керамиката.

Заедно со брендираната лажичка го прави доживувањето максимално во секоја пригода. 

Пакување 6 шољи и тацни.

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.