KIMBO TAKE AWAY CUP

Rating: нема рејтинг.

Kimbo брендирани "take away" хартиени чаши за носење


With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
  • Производител Kimbo

Опис

Задоволството да го понесете вашето кафе каде и да сакате.

Подобар перформанс на баровите со користење на хартиените чаши за кафе за носење.

Достапна големина: 7oz - 175 ml.

Пакување 100 чаши

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.