Kimbo Kose Chicco Verde

Rating: нема рејтинг.

KIMBO KOSE CHICCO VERDE.


With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
  • Производител Kimbo

Опис

Косе е бренд на Кимбо, наменет за буџет корисниците на кафе.

Чико Верде доаѓа како одговор на конкурентните производители на кафе кои на пазарот имаат еспресо производи во ниска ценовна категорија.

Чико верде се карактеризира со полн вкус, мешавина на Арабика и Робуста, прекрасна крема и заводлива арома.

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.