Kimbo Decaffeinato

Rating: нема рејтинг.
Kimbo Decaffeinato

With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
  • Производител Kimbo

Опис

Кимбо Безкофеинско кафе наменето за ХОРЕКА.

Пакување од 500 гр

Мешавини од најдобрите сорти Арабика и Робуста, средно печено кафе.

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.