Kimbo ESE decaffeinato

Rating: нема рејтинг.
Kimbo патрони ЕСЕ безкофеински

With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
  • Производител Kimbo
16,00 ден
16,82 ден

Опис

Безкофеинско кафе пакувано во практични ЕСЕ хартиени патрони.

7 грама, спремни за користење во вашиот портафилер.

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.