Kose Crema

Rating: нема рејтинг.
Kose Crema

With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
750,00 ден
840,75 ден

Опис

Перфектен избор за меинстрим корисниците на кафе, хотели и канцеларии.

Мешавина од 80% робуста и 20% арабика, средно печена, со изразита арома и вкус

Следуваат попусти доколку купувате поголеми количини за вашата канцеларија, локал или хотел.

Ве молиме контактирајте не на телефон или емаил!

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.