KIMBO NAPOLETANO

Rating: нема рејтинг.

Kimbo Espresso - Espresso Point компатибилни


With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
  • Производител Kimbo

Опис

Kimbo Espresso ЕСЕ патрони компатибилни за сите кафемати со портафилтер, професионални и домашни

Перфектно балансиран бленд од Арабика и Робуста за совршена шоља на еспресо, се карактеризира со полна крема во целата доза, нота на сушени плодови и силна арома.

 

Пакување 18 x 7 грама / кутија, сите пакувани во индивидуална алуминиумска фолија.

 

Цена 12 ден / парче

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.