Dolce Gusto 100% ARABICA - Armonia Kimbo

Rating: 3/5

Kimbo Armonia 100% Arabica - Dolce Gusto компатибилни капсули.


With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
  • Производител Kimbo

Опис

Kimbo Armonia 100% Арабика капусли компатибилни за Dolce Gusto системот на кафемати.

Полн вкус на 100% абарика со потекло од јужна и централна Амрика, се карактеризира со нежна арома, нота на бадем и вкус кој останува во устата.

 

Пакување 16 капсули x 7 грама

 

АКЦИЈА 5+1, за купени 5 пакувања од кој и да е Dolce Gusto вкус, имате 1 пакување ГРАТИС

 

За сите нарачки над 1200 денари следува безплатна испорака

 

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.