Dolce Gusto Napoli Kimbo

Rating: 5/5

Kimbo Napoli - Dolce Gusto компатибилни


With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
  • Производител Kimbo

Опис

Кimbo Napoli - капусли компатибилни за DOLCE GUSTO системот на кафемати.

Перфектно балансиран бленд од Арабика и Робуста за совршена шоља на еспресо, се карактеризира со полна крема во целата доза, нота на сушени плодови и силна арома.

 

Пакување 16 капсули x 7 грама

 

АКЦИЈА 5+1, за купени 5 пакувања од кој и да е Dolce Gusto вкус, имате 1 пакување ГРАТИС

 

За сите нарачки над 1200 денари следува безплатна испорака

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.