Kimbo Armonia 100% Arabica A Modo Mio

Rating: нема рејтинг.
Кимбо Армониа 100% Арабика - А модо мио капсула

With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
  • Производител Kimbo
199,00 ден
223,08 ден

Опис

Кимбо Армониа е составена од 100% сеелктирани сорти на Арабика кои доаѓаат од латинска Америка и централна Африка.

Се карактеризира со елегантна арома и ноти на свежо цвеќе и сензација на ноти на печен леб.

Компатибилни со системот А Модо Мио.

 

Арома 6/6

Тело 9/13

Печење темно

 

АКЦИЈА 5+1, за купени 5 пакувања од кој и да е А Модо Мио вкус, имате 1 пакување ГРАТИС

 

За сите нарачки над 1200 денари следува безплатна испорака

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.