Kimbo Napoli A Modo Mio

Rating: нема рејтинг.
Кимбо Напли - А модо мио компатибилни капсули

With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
  • Производител Kimbo
199,00 ден
223,08 ден

Опис

За љубителите на вистинско еспресо, без додатоци и засилувачи на вкус, вистинското препознатиливо кафе од Напли, Кимбо Наполи, во А модо мио компатибилна капсула.

Се карактеризира со исполнето тело и деликатен бленд на Арабика сорти со потекло од централна и јужна Америка, и Робуста која доаѓа од високите предели на Азија.

Овој бленд дава резултат со балансирано слатко кафе, со силен вкус, цветни ароми и after-taste на печени бисквити.

Компатибилни со системот А Модо Мио.

 

Арома 5/6

Тело 10/13

Печење темно

 

АКЦИЈА 5+1, за купени 5 пакувања од кој и да е А Модо Мио вкус, имате 1 пакување ГРАТИС

 

За сите нарачки над 1200 денари следува безплатна испорака

 

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.