Kimbo Intenso A Modo Mio

Rating: нема рејтинг.
Kimbo Intenso - a modo mio

With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
  • Производител Kimbo
199,00 ден
223,08 ден

Опис

Посебен вкус на селекција на кафиња со нагласена full-body арома.

Процесот на темно печење на кафето е типичен за Наполитанската традиција и се одликува со вкусна и богата арома и ноти на темно чоколадо.

Вистинско 100% кафе без додатоци и засилувачи на вкус!!

Компатибилни со системот А Модо Мио.

 

Арома 5/6

Тело 12/14

Печење екстра темно

 

АКЦИЈА 5+1, за купени 5 пакувања од кој и да е А Модо Мио вкус, имате 1 пакување ГРАТИС

 

За сите нарачки над 1200 денари следува безплатна испорака

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.