product35

KIMBO BIO ORGANIC

Rating: нема рејтинг.

Kimbo Bio Organic- Nespresso компатибилни


With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
  • Производител Kimbo

Опис

Кimbo Bio Organic капусли компатибилни за Nespresso системот на кафемати.

 

Прекрасен баланс помеѓу блажина и киселост. 

Цветна арома со ноти на бадеми.

Контролирано органско потекло од Никарагва, Перу Танзанија и Индија.

 

Интензитет: 8

 

Пакување 10х 5.8 грама / кутија

 

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.