product36

KIMBO INTENSO

Rating: нема рејтинг.

Kimbo Intenso - Nespresso компатибилни


With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
  • Производител Kimbo

Опис

Кimbo Intenso капусли компатибилни за Nespresso системот на кафемати.

Мешавина од најдобрите Робуста од Азија и Арабика зрна кафе од централна и јужна Америка.

Најинтензивната спецификација на кафе кое се карактеризира со природни ноти и вкус на темно чоколадо

 

Интензитет: 12.

 

Пакување 10х 5.8 грама / кутија

 

 

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.