product35

KIMBO NAPOLI

Rating: нема рејтинг.

Kimbo Napoli - Nespresso компатибилни


With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
  • Производител Kimbo

Опис

Кimbo Napoli капусли компатибилни за Nespresso системот на кафемати.

Мешавина од најдобрите Робуста од Азија и Арабика зрна кафе од централна и јужна Америка.

Добро избалансирано, полно и слатко, се карактеризира со природни ноти и нота на свежо печени бисквити.

 

Интензитет: 10

 

Пакување 10х 5.8 грама / кутија

 

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.