Kimbo UNO Decaffeinato

Rating: нема рејтинг.

Kimbo UNO Decaffeinato - безкофеински УНО капсули.


With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
  • Производител Kimbo

Опис

Кimbo УНО капсули - безкофеински.

 

Се карактеризира со полн вкус на типично еспресо, има танка крема и остра арома..

 

Пакување 16 капсули х 5.7 грама / кутија

 

Со купување на 5 (*16) пакувања капсули (комбинирани вкусови), добивате едно гратис!!!

Вкупно 96 капсули за 1495 денари (15.5 ден/капсула) *цената е со ддв

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.