Kimbo UNO Napoli

Rating: нема рејтинг.
Kimbo UNO Napli - Уно капсули Наполи

With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
  • Производител Kimbo

Опис

Кimbo УНО капсули - Napoli.

 

Високо квалитетно потекло на кафе, печено по традицијата на Наполи со интензивна крема и арома.

 

Пакување 16 капсули х 5.7 грама / кутија

 

Со купување на 5 (*16) пакувања капсули (комбинирани вкусови), добивате едно гратис!!!

Вкупно 96 капсули за 1495 денари (15.5 ден/капсула) *цената е со ддв

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.