Kimbo UNO Dolce

Rating: нема рејтинг.

Kimbo UNO Dolce- Долче УНО капсули.


With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
  • Производител Kimbo

Опис

Кimbo УНО капсули - Долче.

 

Мешавина на високо квалитетно кафе, благ и добар баланс, со богата и деликатна арома.

 

Пакување 16 капсули х 5.7 грама / кутија

 

Со купување на 5 (*16) пакувања капсули (комбинирани вкусови), добивате едно гратис!!!

Вкупно 96 капсули за 1495 денари (15.5 ден/капсула) *цената е со ддв

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.