KIMBO AROMA ANTICA TRADICIONE

Rating: нема рејтинг.
250 гр лименка

With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
  • Производител Kimbo
299,00 ден
331,55 ден

Опис

Оригиналниот Кимбо бленд кој се карактеризира со јак интензитет и богат вкус кој трае.

Пакување во 250 гр мелено кафе и 250 гр мелено кафе во метална кутија.

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.