KIMBO AROMA GOLD

Rating: нема рејтинг.
250 гр лименка

With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
  • Производител Kimbo
349,00 ден
398,05 ден

Опис

Одличен бленд од 100% кафе Арабика.

Се карактеризира со силна арома, изразена сладкост, мек вкус и деликатна киселост.

Пакување во 1 кг зрна, 250 гр зрна и 250 гр метална кутија.

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.