KIMBO AROMA INTENSO

Rating: 5/5
250 гр вакум пакување

With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
279,00 ден
379,05 ден

Опис

Неверојатен бленд на Арабика и Робуста зрна кафе наменет за љубителите на силно кафе.

Се карактеризира со богат вкус на чоколада и ноти на пикантна сладост.

Пакување во 1 кг зрна, 250 гр зрна и 250 гр мелено кафе.

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.