KIMBO AROMA ITALIANO

Rating: нема рејтинг.
250 гр вакум пакување

With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
  • Производител Kimbo

Опис

Кафе со изразита арома и вкус.

Пакување од 250 гр мелено кафе.

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.