Kimbo Decaf

Rating: нема рејтинг.
260 гр лименка

With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
  • Производител Kimbo
349,00 ден
391,23 ден

Опис

Кимбо безкофеинско кафе, мелено, пакувано во лименка.

Блендови од најквалитетните кафиња од Јужна Америка и Азија.

Избалансиран вкус и арома на вистинско еспрессо кафе.

Наменет за еспрессо, мока, френч пресс, аеро пресс.

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.