KIMBO ESPRESSO NAPOLETANO

Rating: нема рејтинг.
250 гр лименка или вакум пакување

With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
  • Производител Kimbo
329,00 ден
379,05 ден

Опис

Добро како еспресото кое ќе го пиете во најдобрите барови.

Наполетано е вистинското кафе на Кимбо, произведено по оригиналната рецептура на печење во Наполи.

Се карактеризира со јачина 10 од 13 степени, темно печење.

Доаѓа во 250 гр пакување, лименка или вакум коцка.

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Нема коментари.