SGL Jolly Nespresso

Rating: 4/5

*** 10 капсули подарок ***


With shipment Shipment Name 2 for 0,00 ден
 • Производител Saeco

Опис

 • SGL JOLLY -Компактна машина, полна со чудесни функции!
 • Модерниот дизајн вклучува "touch screen" и автоматско дозирање на изборот на кафе.
 • Jolly е необична машина, совршено се вклопува во модерните естетски решенија на канцелариите, машина која е способна вашата кафе пауза да ја направи совршена!
 • Димензии: Височина: 245 mm. / Ширина: 120 mm. / Длбочина: 375 mm.
 • Тежина: 3.9 kg.
 • Резервоар за вода: 0,6 lt.
 • Напрежение: 220 / 240 V.
 • Мощност: 1050 W.
 • Машината работи со системот: NESPRESSO
 • Капацитет на капсули во контејнерот: 6/8 
 • Гаранција: 12 месеца;

 

Додади коментар

Security code
Refresh

Reviews

Tuesday, 08 July 2014
Ut vitae neque vel lacus volutpat pulvinar. Cras quis odio vitae tellus blandit fringilla. Fusce mattis diam massa. Aenean a adipiscing justo. Integer viverra, nibh eget pharetra lacinia - See more at: http://localhost/chris/virtuemart/index.php/catalog/wine/product-6-detail#sthash.duv6bZjT.dpuf