Skip to content
Sale!

Kose Crema

Original price was: 750,00 ден.Current price is: 600,00 ден.

Kose Crema, професионална серија.

Состав 70/30, Робуста/Арабика.

7гр за доза еспрессо.

143+ дози од 1 кг.

Category: