Skip to content
Sale!

Eureka Mignon Zero 15BL

Original price was: 26.490,00 ден.Current price is: 25.490,00 ден.

Доплата за

16CR хромиран преден и горен дел – 1000 ден

Chrome целосен финиш – 3050 ден